Zalety manicure hybrydowego

manicure hybrydowy

Każda kobieta marzy o idealnie wyglądających paznokciach. W związku z tym coraz większą popularnością zaczyna cieszyć się tzw. hybryda. Przede wszystkim dlatego, iż paznokcie wykonane tą metodą prezentują się niezwykle estetycznie. Ale także dlatego, iż jest to manicure bardzo trwały.

Czym jest manicure hybrydowy?

W tego typu stylizacji stosuje się specjalne lakiery. Ich głównym zadaniem jest utwardzanie paznokcia oraz jego zdobienie. Lakier hybrydowy nadaje paznokciom piękny wygląd oraz sprawia, że są one odporne na wiele czynników zewnętrznych. Do wykonania takiego manicure wykorzystać należy kilka rodzajów lakieru. Jest to lakier podkładowy, nawierzchniowy oraz lakier w wybranym kolorze. Poza tym potrzebne są także takie akcesoria jak patyczki, pilniki czy waciki. Konieczna będzie także lampa do utwardzania lakieru.

Zalety manicure hybrydowego

Popularność tej metody stylizacji paznokci wyniki z tego, iż niesie ona ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim taki manicure jest bardzo trwały. Jego efekt utrzymuje się nawet do 3-4 tygodni. Dodatkowo jest on bardzo odporny na wszelkie czynniki zewnętrzne. Ponadto stylizacja ta pozwala na stosowanie różnych zdobień. Dzięki temu można nadać paznokciom oryginalny wygląd. Warto także dodać, że hybrydę wykonuje się zdecydowanie szybciej w porównaniu do tradycyjnego manicure. Nie ma potrzeby czekania, aż lakier wyschnie. Wystarczy utwardzić go szybko pod lampą.

Każda z pań zainteresowana tego typu manicure powinna udać się do gabinetu kosmetycznego w celu uzyskania wszystkich szczegółowych informacji. Adresy gabinetów można znaleźć w sieci wpisując „manicure hybrydowy Warszawa centrum” lub sprawdzić ofertę w salonie Easynails.