Stylizowanie brwi w domu i w gabinecie u kosmetyczki

Współcześnie w trendach makijażowych bardzo dużo uwagi poświęca się brwiom. Modne są te grube i naturalne, które praktycznie nie zostały tknięte pensetą czy trymerem. Profesjonalnej regulacji brwi jak w Warszawie lub Wrocławiu dobrze jest się bowiem poddać w gabinecie kosmetycznym, domowe eksperymenty mogą skończyć się trwałym naruszeniem łuku.

Gdzie warto się wybrać, by profesjonalnie wyregulować brwi?

Obecnie modne są raczej grube brwi, które są ładnie wymodelowane za pomocą kosmetyków takich jak na przykład pomada do brwi lub tusz. Sporo kobiet decyduje się też na zagęszczanie brwi za pomocą makijażu permanentnego. Tak naprawdę piękne brwi można mieć jednak bez makijażu permanentnego, trzeba tylko skorzystać z usług dobrej kosmetyczki, która zajmie się wyregulowaniem łuku oraz pokaże, w jaki sposób prawidłowo malować brwi. Dostępnych jest tak wiele dobrych kosmetyków do ich stylizacji, że każda kobieta szybko opanuje technikę.

Kolor brwi dobrany do koloru cery i włosów

Jeden z najtrudniejszych etapów makijażu brwi to odpowiedni dobór koloru. Niestety Polki mają tendencję do malowania brwi na zbyt ciemny kolor, co bardzo często wizualnie postarza oraz sprawia, że twarz nabiera groźnego i surowego wyrazu. Szczególnie z kolorem brwi powinny uważać kobiety jasnowłose. Najlepszym kosmetykiem do stylizowania brwi w ich przypadku będą różnego rodzaju cienie do brwi w kolorze jasnego brązu lub szarości. Efekt ma być po prostu jak najbardziej naturalny, tak by makijaż nie wyglądał na przerysowane. W przypadku brwi naprawdę lepszą praktyką jest podkreślić je zbyt mało, niż zrobić to zbyt wyraziście.