Sposób na problemy ze skórą na miarę XXI wieku

Dotlenia, wzmacnia i złuszcza skórę, a także wspomaga produkcję kolagenu. O czym mowa? Oczywiście o mikrodermabrazji, czyli jednym z najbardziej popularnych zabiegów w Polsce.

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja to inaczej kontrolowany mikropeeling, czyli zabieg, który polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz warstw głębszych. Proces ten, w przeciwieństwie do dermabrazji, pozwala dopasować stopień głębokości ścierania. Pomaga on między innymi dotlenić oraz odżywić ciało i poprawić jego koloryt oraz elastyczność. Do zalet należy też poprawienie ukrwienia skóry. Oprócz tego, wyróżnia się trzy rodzaje tegoż zabiegu, to jest: mikrodermabrazja diamentowa, korundowa oraz tlenowa. Pierwsza z nich jest najbardziej popularna, zaś ostatnia z nich cechuje się najmniejszą ingerencją w skórę.

Mikrodermabrazja w Warszawie: (przykład: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/mikrodermabrazja) jest wykonywana przez specjalistów, którzy w sposób fachowy podchodzą do każdego pacjenta i traktują każdy przypadek priorytetowo.

Komu dedykowana jest mikrodermabazja?

Mikrodermabrazja jest polecana w szczególności osobom, które mają problem z zaskórnikami, prosakami, trądzikiem, a także przebarwieniami, bliznami oraz nieprawidłowościami związanymi z rogowaceniem się naskórka. Niektórzy wybierają również tenże zabieg do uporania się z cellulitem i rozstępami.

Mikrodermabrazję w Warszawie można wykonać u osób doświadczonych oraz posiadających dużą wiedzę w tym zakresie. Warto więc zaufać specjalistom i zawierzyć im swój problem, aby uzyskać rozwiązanie.