Na czym polega manicure winylowy?

Tak dużo mówi się o hybrydzie, czyli o manicure wykonywanym za pomocą lakierów hybrydowych. Nie można jednak zapomnieć o tym, że dostępny jest także manicure winylowy. Dzięki temu również można stworzyć olśniewającą stylizację na płytkach paznokciowych. Na czym polega ten rodzaj manicure? Co należy o nim wiedzieć?

Nowe lakiery winylowe

Może i lakiery winylowe nie są tak popularne, ale na pewno się to zmieni w najbliższych czasach. Tym bardziej, że mają one chronić płytkę paznokcia przed uszkodzeniami mechanicznymi. W swoim składzie zawierają one polimery winylu, które chronią również przed niskimi temperaturami. Może to dziwne, że takie rzeczy są możliwe, ale tak faktycznie jest. Manicure vinylux zachowuje trwałość przez około 7-10 dni. Jest to zdecydowanie dłuższy okres, niż to bywa w przypadku klasycznych lakierów. Te potrafią odchodzić już kilka godzin po nałożeniu.

Samodzielnie wykonany lakier

Manicure winylowy od EasyNails to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą wykonywać hybryd, czy też żeli z najróżniejszych powodów. To także dobra propozycja dla osób, które nie mają czasu na długie wizyty u kosmetyczek. Nałożenie lakierów winylowych trwa krócej. Jest to po części spowodowane tym, że do wykonania tego rodzaju stylizacji potrzebny jest sam lakier, a do tego odpowiednio dobrany utwardzacz.