Manicure francuski

manicure-francuski

Pięknie wykonany manicure to podstawa, jeśli chodzi o zadbane dłonie i paznokcie. Na całe szczęście w wielu miastach znaleźć można doskonałe kosmetyczki, które tworzą na paznokciach prawdziwe cuda. To właśnie dlatego warto od czasu do czasu wybrać się do salonu kosmetycznego i odświeżyć swój manicure w profesjonalny sposób.

Na jaki manicure warto się zdecydować?

Z całą pewnością ogromną popularnością cieszy się manicure francuski hybrydowy. Przede wszystkim dlatego, że jest to rozwiązanie bardzo klasyczne, które pasuje do każdej kobiety w każdym wieku. Tak zwany manicure francuski to klasa sama w sobie i na pewno będzie dobrym wyborem, zarówno podczas wakacyjnego urlopu, jak i na wyjątkowe okazje, gdzie liczą się klasyczne rozwiązania.

Dlaczego warto zdecydować się na hybrydę?

Hybryda cieszy się wielką popularnością już od dłuższego czasu. Wszystko to spowodowane jest tym, że jest ona przede wszystkim bardzo trwała i nie tak łatwo jest się jej pozbyć! Wystarczy odpowiedni lakier i umieszczenie paznokci pod specjalną lampą UV lub LED, aby uzyskać super trwały manicure, który może wytrzymać nawet kilka tygodni. Na lakierze hybrydowym ponadto nie pojawiają się rysy ani odpryski, co sprawia, że faktycznie jest on jednym z najlepszych obecnie wyborów, a już na pewno na głowę bije tradycyjne lakiery, które dosyć szybko odpryskują, a także często wymagają nawet kilku nałożonych warstw.