Kto powinien skorzystać z peelingu kawitacyjnego?

Gładka i jędrna skóra to marzenie każdej kobiety. Dzięki rozwojowi współczesnej kosmetologii, promienną i zdrową skórę uzyskać można dzięki profesjonalnym zabiegom oczyszczającym i regeneracyjnym. Jednym z nich jest peeling kawitacyjny, wykorzystujący drgania ultradźwiękowe do redukcji martwego naskórka.

Peeling kawitacyjny – dla kogo jest przeznaczony?

Peeling kawitacyjny popularny zwłaszcza w Warszawie w gabinetach tego typu jest zabiegiem przeznaczonym dla każdego typu skóry. Zabieg polecany jest w szczególności dla osób zmagających się z trądzikiem pospolitym oraz różowatym, a także zaskórnikami i wągrami. Ultradźwiękowe urządzenie, wykorzystywane do zabiegu, usuwa nadmiar nagromadzonego sebum oraz zanieczyszczenia znajdujące się w porach. Działa na głębokie warstwy skóry, dzięki czemu zabieg ten jest dużo skuteczniejszy niż manualne oczyszczanie skóry lub domowe peelingi. Zmniejsza produkcję sebum, ujędrnia i odświeża skórę, a także redukuje zmarszczki. Regularne korzystanie z zabiegu pozwala na znaczne zredukowanie przebarwień i przywrócenie naturalnego kolorytu skóry.

Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Poszukujesz salonu kosmetycznego, oferującego peeling kawitacyjny w Warszawie? Przed przystąpieniem do zabiegu warto wiedzieć czego należy się spodziewać. Zabieg trwa około 30-60 minut i jest zupełnie bezbolesny. Nawilżona skóra poddawana jest działaniu delikatnie wibrującej szczoteczki, która emituje fale ultradźwiękowe. Zabieg kończy się masażem lub nałożeniem maseczki nawilżającej. Za peeling kawitacyjny w Warszawie trzeba będzie zapłacić od 40 do 100 zł.