IBX System – dodaj siły swoim paznokciom

manicure ibx

Paznokcie stosunkowo łatwo jest osłabić i zniszczyć, wystarczy zbyt mocno zeszlifować ich wierzchnią warstwę czy długi czas narażać je na kontakt z chemicznymi preparatami. Ich odbudowa trwa zaś znacznie dłużej – chyba że skorzysta się z innowacyjnego rozwiązania, jakim jest manicure IBX.

IBX System – Odżywianie w salonie

Próby odżywienia i wzmocnienia paznokci za pomocą klasycznych rozwiązań, czyli odżywek, zwykle nie przynoszą większych efektów, a przy tym czekać na nie trzeba nawet wiele tygodni, w czasie których płytka odrasta. IBX System pozwala zaś natychmiastowo utwardzić zniszczoną, osłabioną, cienką płytkę, dzięki czemu można zacząć zapuszczać paznokcie bez obaw, że będą się łamać. Służy temu specjalny preparat, który nakłada się na paznokcie i utwardza lampą UV, podobnie jak ma to miejsce w przypadku wykonywania tipsów czy hybryd. Ten preparat jednak nie niszczy paznokci.

Nie jest to jednak jedyny zabieg wykonywany w ramach tej metody. Wcześniej na płytki nakłada się specjalny, silnie odżywczy kompleks witaminowy, oparty przede wszystkim na roślinnych olejkach. Dzięki temu System IBX działa dwojako: odżywia paznokcie oraz utwardza je, zabezpieczając przed łamaniem. Gwarantuje to doskonałe, a co więcej, natychmiastowe efekty, jakich nie zapewni nawet najlepsza, najdroższa odżywka.

Manicure IBX – porady

Co ważne, metodę tę można przeprowadzać zarówno na paznokciach niepomalowanych (radzi się, by na czas kuracji zrezygnować ze stylizacji), jak i podczas wykonywania tipsów czy hybryd. Nie trzeba przy tym ograniczać się do paznokci u rąk – można zastosować System także na stopy.