Dla kogo jest oxybrazja?

Posiadanie gładkiej i delikatnej skóry jest marzeniem wielu kobiet. Niestety osiągalne jest to najczęściej jedynie poprzez zabiegi pielęgnacyjne, które dla wielu kobiet oznaczają wiele podrażnień i bólu związanego z ich realizacją. Czy istnieją jakieś zabiegi, które po pierwsze charakteryzują się doskonałymi efektami stosowania, a po drugie, które można stosować na każdym rodzaju skóry?

Dla kogo oxybrazja?

Z pewnością takim zabiegiem jest oxybrazja, którą mogą stosować osoby posiadające cerę naczynkową, jak również cerę wrażliwą. Wszystko z powodu samego procesu realizacji zabiegu, który jest po pierwsze zupełnie niewyczuwalny, a po drugie niezwykle delikatny dla skóry. Na czym polega?

Jest to zabieg nieco podobny do peelingu mechanicznego, który polega na złuszczaniu naskórka strumieniem soli fizjologicznej, która rozpylana jest poprzez strumień sprężonego powietrza. Oxybrazja Warszawa jest zabiegiem realizowanym jedynie przez specjalistów i profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Do kogo jest adresowana?

Zabieg oxybrazji polecany jest przede wszystkim osobą, które potrzebują oczyścić, zregenerować i dotlenić swoją skórę. Zabieg ten powoduje znaczną poprawę elastyczności skóry, jej ukrwienie, a także eliminację bakterii beztlenowych, które najczęściej są głównym powodem powstawania trądziku pospolitego.

Oxybrazja polecana jest również do usuwania zaskórników i zmniejszana płytkich zmarszczek. Jest zatem zabiegiem niezwykle uniwersalnym, który może być szeroko stosowany przez każdą kobietę.