Depilacja laserowa w Warszawie

Depilacja laserowa Warszawa to zabieg, który dedykowany jest szczególnie osobom, które mają problem po tradycyjnym depilowaniu, na przykład wszelkie podrażnienia. Największą zaletą tejże depilacji jest fakt, iż zabieg ten jest całkowicie bezbolesny.

Depilacja laserowa

Po zabiegu depilacji laserowej człowiek może pozbyć się nadmiernego owłosienia na zawsze. Skorzystać z niego mogą nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Depilację laserową najlepiej jest powtórzy w kilku seriach – najlepszy efekt widać dopiero po szóstej lub siódmej serii. Przeciwwskazaniem do zastosowania na swoim ciele depilacji laserowej jest przede wszystkim: opalona skóra, nowotwory, ciąża, infekcje wirusowe lub przyjmowanie leków światłouczulających.

Jak przygotować się do zabiegu?

Bardzo ważne jest to, aby przed zabiegiem odpowiednio się do niego przygotować. Miesiąc przed koniecznie trzeba zrezygnować z depilacji metodą tradycyjną. Kilka tygodni przed zabiegiem warto zrezygnować ze wszelkich sposób opalania – trzeba odstawić samoopalacze oraz wizyty na solarium. Przygotowania do zabiegu, jak widać trwać mogą nawet miesiąc. Najlepiej jest skonsultować się z lekarzem, który będzie przeprowadzał zabieg i z nim omówić wszelkie szczegóły. Z całą pewnością lekarz ten powie nam czego unikać. Ważne jest także to, aby trzy tygodnie przed zabiegiem zaprzestać stosowania maści z retinoidami.

Depilacja laserowa Warszawa jest obecnie bardzo popularna, coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z takiej usługi.