Babyboomer, czyli stylizacja na każdą okazję

babyboomer

Moda na babyboomer trwa już od jakiegoś czasu i wydaje się, że tak szybko jej zmierzch nie nadejdzie. Przez wiele osób nazywany także „ombre french” jest stylizacją, która pasuje na dosłownie różnego rodzaju okazje – począwszy od pracy, po uroczyste okazje, takie jak np. własny ślub. Dlaczego taki hitem okazał się babyboomer? Paznokcie w tym wykonaniu wyglądają naprawdę elegancko.

French manicure w nowej odsłonie

babyboomer

Jak najkrócej można opisać babyboomer? To francuski manicure wzbogacony o efekt ombre. Wykonywany jest najczęściej przy pomocy lakierów hybrydowych, dzięki czemu trwałość całej stylizacji jest zdecydowanie dłuższa. Wykonanie takiej stylizacji zajmuje nieco czasu, ale dla efektu – warto wytrzymać, aby móc zaprezentować piękne paznokcie światu.

W czym tkwi sekret?

Samo nałożenie pierwszych warstw hybryd nie stanowi problemu. Małe schody mogą pojawić się przy nałożeniu kolejnych warstw. Należy umiejętnie wykonać gradację koloru na paznokciach przy pomocy białego lakieru oraz gąbeczki. Babyboomer nails wybierany jest przez wiele kobiet. To doskonały wybór, niezależnie od wieku, czy też codziennych obowiązków. Równie pięknie wyglądać w nich będzie gospodyni domowa, jak szefowa wielkiej korporacji. Ten nowoczesny french manicure to proste, ale niezwykle doskonałe rozwiązanie dla kobiet.